AUTOMECHANİKA İSTANBUL-TÜYAP 2023 FUARI’NDA YER ALDIK

Türkiye’nin otomotiv sektörü ihracatında önemli bir yere sahip olan ürün gruplarının sergilendiği Automechanika İstanbul Plus,  fuarından sonra Can Brake markamız ile Dubai fuarında yerimizi aldık. 

Can Brake olarak, Automechanika İstanbul-TÜYAP 2023 Fuarı’nda yer aldık. Standımız, 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Salon 4’te, Stand A110’da ziyaretçilerimize açıktı.

Firmamız, tır ve dorseler için fren pabucu, S-kam mili, fren tablası ve ABS sensör dişlisi gibi fren ekipmanlarının üretimini yapmaktadır. Ürünlerimiz, yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Yenilikçi AR-GE çalışmalarımızla, sürekli olarak yeni ürün çeşitlerini geliştirmekte ve müşterilerimize kısa sürede sunmayı hedeflemekteyiz.

Automechanika İstanbul-TÜYAP 2023 Fuarı, otomotiv sektöründeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sergilemektedir. Standımızda yer alan ürünlerimizi ziyaretçilerimize tanıttık ve işbirliği fırsatları sağladık. Fuar boyunca, sektörel trendleri takip etmek ve müşterilerimizle doğrudan iletişim kurmak için yoğun bir şekilde çalıştık.

CANBRAKE olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için kaliteye ve yeniliğe odaklanmaktayız. Ürettiğimiz fren ekipmanlarının güvenlik, performans ve dayanıklılık açısından üst düzeyde olduğundan emin olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Automechanika İstanbul-TÜYAP 2023 Fuarı’na bizi ziyaret eden tüm ziyaretçilere teşekkür ederiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirmeye devam edeceğiz. Yeni ürünlerimizle müşterilerimizi buluşturmak için sabırsızlanıyoruz ve gelecek fuarlarda sizleri tekrar görmeyi umut ediyoruz.

DİĞER FUARLARIMIZ;
Automechanika İstanbul-Tüyap 2023 Fuarı’nda Yer Aldık
Kanada Expocam 2023 Fuarında Can Brake Olarak Yerimizi Aldık
13-17 Eylül Automechanika Franfurt Fuarındayız
Can Brake 2022 Automechanika İstanbul Fuarında
Can Brake Automechanika Dubai Fuarında
Automechanika İstanbul Plus 2021 Fuarında Can Brake Yerini Aldı
4 – 7 Nisan 2019 Automechanika Istanbul