Konik Kilitler

Konik Kilit çeşitleri, Konik Kilit ölçüleri, Konik Kilit fiyatları ve satışını yaptığımız Konik Kilit ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Konik Kilit kataloğumuzu inceleyebilir veya bize ulaşabilirsiniz.

Mehmet Can Bilya Tarafından Satışı Gerçekleştirilen Konik Kilit Çeşitleri

  • Konik Kilitler (CLAMPEX, FX)
  • Shrink Diskler

Diğer Konik Kilit çeşitleri, Konik Kilit ölçüleri ve satışını yaptığımız Konik Kilit ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Konik Kilit kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Konik Kilit Katalogu

Konik Kilit fiyatları ve Konik Kilit ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın sayfamızı ziyaret ediniz.

Konik Kilit Ürünleri Hakkında Bize Ulaşın!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Konik Kilit Sistemleri

Türkiye’de ilk konik kilit sistemi CTL Konik Kilit Sistemleri tarafından yapılmıştır. Bu ürünün ilk yerli üreticisidir. Metal yedek parça üretiminde uzun bir geçmişe sahip olan firma, müşterilerine en doğru ürünleri sunmak için çalışmıştır. Ayrıca müşterilerine üstün kalite sunmayı hedeflemekte ve üretim kapasitesini sürekli artırmaktadır. Amacı, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

Konik şekli, ekstra tutma gücü sağlayarak, yüksek düzeyde titreşimin meydana geldiği uygulamalar için uygun olmasını sağlar. Kilit, yüksek güvenlikli bir silindir, kurulum allen anahtarı ve iki anahtar ile donatılmıştır. Kilitleme silindiri donmaya, delmeye ve torçlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Özel donma önleyici yağlayıcı ile mevcuttur. Yetkisiz kaldırmayı önlemek için sınırlı anahtarlarla Medeco3 kilitleme sistemini kullanır.

Konik kilit sistemleri, yüksek güvenlikli uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Darbelere dayanma, kurcalama riskini azaltma ve ekstra tutma gücü sağlama gibi çeşitli avantajlar sunarlar. King pin, çekişe dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve torçlara ve çekiçlere karşı oldukça dayanıklıdır. Arttırılmış kilitleme gücü için özel bir antifriz yağlayıcı mevcuttur. Ayrıca sınırlı tuşlara sahip Medeco3 kilitleme sistemine sahiptir.

Kilit pullarının konik şekli, kurcalamaya karşı oldukça dayanıklı olmalarını sağlar. Birleşme yüzeylerini çizmezler. Traktörlere, torçlara ve sondajlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Şekilleri nedeniyle yüksek güvenlik seviyelerine sahiptirler ve nervürlü tasarımları, titreşimin kilitleme silindirinin gevşemesini engeller. Ayrıca, kilit rondelaları, eşleşen yüzeyi işaretlemeden kilitleme gücünü sağlayan nervürlü olmayan bir alt kısma sahiptir.

Konik Kilitler - Can Bilya
Konik Kilitler

Medeco konik kral pim kilidi, darbelere, torçlara ve diğer kuvvet türlerine dayanabilir. Yüksek güvenlikli silindiri, iki anahtarı vardır ve donmaya, delmeye ve meşalelere karşı dayanıklıdır. Bu kilit sistemlerindeki kilitleme silindirleri paslanmaz çelikten yapılmıştır ve aşırı basınca dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, her türlü yüksek güvenlikli uygulama için mükemmel bir kilit sistemidir. Yüksek güvenlikli bir kilit arıyorsanız, darbeye dayanabilmelidir.

Konik kral pim kilidi, yüksek güvenlikli bir kilitleme sistemidir. Yüksek titreşimli uygulamalar için idealdir. Diğer kilit sistemlerinden farklı olarak kurulumu ve sökülmesi kolaydır. Konik kral pim kilidi, bir kurulum allen anahtarı, iki anahtar ve iki kilit içerir. Bunlar donmaya ve meşalelere karşı dayanıklıdır. Tatbikatlara ve donmalara bile dayanabilirler. Ayrıca kısıtlı tuşlara sahip bir Medeco3 kilitleme sistemine sahiptirler.

Konik kral pim kilidi, tarımsal ve endüstriyel uygulamalar için güvenli bir seçenektir. King pimi, traktör darbelerine karşı dayanıklıdır ve titreşime bağlı gevşemeyi önlemek için nervürlü bir tepeye sahiptir. Yay tipi düz bir tabana sahiptir, ancak bağlantı elemanı hafifçe gevşetilinceye kadar kilitlenmez. King pin kilitleri, kısıtlı tuşlara sahip bir Medeco3 kilitleme sistemi kullanır. Konik Kilit Sistemi seçmenin çeşitli avantajları vardır.

Konik kral pim kilidi, güçlü ve dayanıklı bir kilitleme sistemidir. Traktör darbesine dayanabilir ve donmaya ve meşalelere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca, titreşimin gevşemesini önleyen nervürlü bir üst kısma sahiptir. Alt halka pimleri oluklu değildir ve çok çeşitli titreşimlere dayanabilir. King pin kilidi ayrıca delme ve donmadan kaynaklanan hasarlara karşı da dayanıklıdır.

Bu kilit pulları dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve traktör darbelerine karşı dayanıklıdır. İki anahtar ve bir kurulum allen anahtarı ile mevcutturlar. King pim kilidinin nervürleri, titreşimlere karşı dayanıklı oldukları için bağlantı elemanının gevşemesini önler. King pin kilidinin oluklu olmayan alt tarafı, eşleşen yüzeyi etkilemeden ekstra kilitleme gücü sağlar. King pin kingpin torka, darbeye ve darbeye karşı dayanıklıdır.

Kiricilar ve giris ve cikislerin yani sira kiricilar ve tribosistemler de işlevlerine göre gruplandırılmıştır. Bu kilitler, tekerlek titreşimleri ve dengeleme için harika bir çözümdür. Sete bir anahtar dahildir ve bunlar arabanız için mevcuttur. Bir tekerlek kilit sistemine ihtiyacınız varsa, saygın bir satıcıdan komple bir set satın alabilirsiniz.