Departmanlar

Satış Ekibimiz

Satış Ekibimiz gerek satış hizmetimiz gerekse satış sonrası servis hizmetimizle siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan, en iyi koşullarda ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri oluşturmak için çalışıyorlar. Satış sorumlularımızın yaratıcı çözümleri, yürüttüğü eğitim ve tanıtım hizmetlerimizle, sosyal medya paylaşımlarımızla iş ortaklarımıza güvenilir ve sürekli hizmet desteği sunuyorlar.

E-Ticaret Ekibimiz

Profesyonel E-ticaret uzmanlarımız, çevrimiçi kanalları kullanarak servis ve ürünlerimizin pazarlanması konusunda ve ürün takibini, marka bilinirliğinin arttırılmasını, dijital pazarlamasını, stokların yönetim kontrol ve durumunu; oluşturan veya yönetebilen web uzmanlarımızdır.

Dış Ticaret Ekibimiz

Dış ticaret ekibimiz, yurt dışı pazarlara yönelik ticaret fırsatlarını belirlemek ve yasal zorunluluklara uygun ithalat ihracat işlemlerini gerçekleştirmek ile sorumlulardır. Dış ticaret sorumlularımız, firmamızın faaliyet alanına bağlı olarak dış ve iç ilişkilerimizi güçlendirmektedir. Dış ticaret sorumlularımız ithalat ve ihracat konularında bilgileri ile müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Finans Ekibimiz

İş etiği ve iş ahlakı hususlarında azami dikkat ve iş disiplini hususunda kurumsal şirket kültür ve deneyimlerine sahip olan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Muhasebe Ekibimiz

Deneyimli uzman ekibimiz ile tüm muhasebe çalışmalarını titizlikle ele alıyor, kaliteli ve sonuç odaklı bir hizmet sunuyorlar.