Grup Şirketlerimiz

1959'dan günümüze

CAN BİLYA 1959 yılında Kurucumuz Ahmet CAN (Merhum) tarafından Konya İstanbul Caddesinde Rulman ve Endüstriyel Ekipman satışı ile 20 Metrekare bir alanda ticaret hayatına başlamış olup o günkü heyecanı ve ilkelerinden taviz vermeden ve kurucumuzun prensiplerine sımsıkı sarılarak büyümeye devam etmektedir.

Grup Şirketlerimiz - Can Bilya

Can Brake BRAKE EQUIPMENTS AND SPARE PARTS

Can Brake olarak Tır ve Dorseler için Fren Pabucu, S-Kam Mili, Fren Tablası ve ABS Sensör Dişlisi gibi fren ekipmanlarının üretimini yapmaktadır. Can Brake markasını Ar-Ge çalışmalarıyla destekleyerek mevcut durumdaki ürünlerini ve yeni ürün çeşitlerini müşterilerine hızlı bir şekilde buluşturmayı hedeflemiştir.

Web Sitemiz: https://www.canbrake.com/

2020 yılın itibariyle rekabetin hızla arttığı E-Ticaret sektöründeki yerini almak isteyen CAN BİLYA bu doğrultuda girişim sermayesi yatırımı ile yola çıkarak Teknik Malzeme ve Yedek Parça sektöründeki yerini E-Ticaret sitesini aktif hale getirmiştir.

Web Sitemiz: https://teknikyedek.com/

Teknik Malzeme ve Otomobil Yedek Parçaları

Can Hydro Agro | Hidrolik

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Can Bilya, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge departmanıyla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her çeşit ve her özellikteki hidrolik silindirlerin tasarım ve imalatını gerçekleştirmektedir. Ürettiğimiz bütün ürünler %100 test aşamasından geçmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen Can Bilya, Grup Şirketlerine bir yenisini daha ekleyerek Can Hydro Agro ‘yu katmıştır.

Web Sitemiz: https://www.canhydroagro.com/