CAN

CAN - Can Bilya

Ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve istihdamı arttırmayı hedefleyen Mehmet Can Bilya ağır vasıta fren ekipmanları sektöründeki açığı fark etmiştir. 2016 yılında Fren Ekipmanları sektörüne Can Brake markası ile üretime başlamıştır.

Can Brake olarak Tır ve Dorseler için Fren PabucuS-Kam MiliFren Tablası ve ABS Sensör Dişlisi gibi fren ekipmanlarının üretimini yapmaktadır. Can Brake markasını Ar-Ge çalışmalarıyla destekleyerek mevcut durumdaki ürünlerini ve yeni ürün çeşitlerini müşterilerine hızlı bir şekilde buluşturmayı hedeflemiştir.

Can Brake modern teknolojik üretim tesisi için 4.000 m2 kapalı alanında üretim hattında 60 uzman personel kadrosu ile 40’tan fazla son model makina ile üretime hız vermiştir. Günlük üretim kapasitesini arttıran Can Brake bugün itibariyle günlük 1500 adet Fren Pabucu, 750 adet S-Mili ve 500 adet ABS Sensör Dişlisini üretebilmektedir.

2020 yılı itibariyle 7500’den fazla çeşidiyle başta Amerika, İngiltere, İran gibi 16 farklı ülkeye ihracatını gerçekleştiren Can Brake 1250 müşterisini mutlu etmiştir.

Kalite Belgemiz

Can Brake