GBC

GBC - Can Bilya

Mehmet Can Bilya 1959 yılında Kurucumuz Ahmet Can tarafından Konya İstanbul Caddesinde Rulman ve Endüstriyel Ekipman satışı ile ticaret hayatına başlamıştır. Bugün Aslım Caddesinde 10,500 m2 yeni hizmet binasında müşterilerine hizmete devam etmektedir. Mehmet Can Bilya bugün 3. Kuşağın iş başında olduğu bir aile şirketi olarak iş hayatına devam etmektedir.

Mehmet Can Bilya 7,500 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 10,500 m2 alan üzerine kurulmuş modern teknolojik üretim tesisinde müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Güçlü markaların distribütörlüklerini yapan Mehmet Can Bilya, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin taleplerine uygun rulman ve rulman ekipmanlarını ve her türlü ihtiyaca göre mamul veya yarı mamullerin ithalatını da gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünler sağlayarak takdirlerini kazanmaya devam etmek olan Mehmet Can Bilya, doğruluk ve dürüstlük anlayışı ile, 61 yıllık geçmişi, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinen profesyonel kadrosu ile rakiplerinden ayıran başlıca özelliklerindendir. Mehmet Can Bilya sektöründe Konya’nın lider firmasıdır.

Deposunda bulundurduğu 25,000’den fazla ürün çeşidiyle müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Ekonominin zor günlerinde personelinin tamamen arkasında duran Mehmet Can Bilya bugün itibariyle 100’den fazla personeliyle devam etmektedir.

Kalite Belgemiz

GBC