Tane Masura (Masura Bilyalar)

Tane Masura Bilyalar silindirik şekildedirler. Tane Masura Bilyalar dayanıklı sertliğe sahip olmasıyla birlikte çok iyi yüzey hassasiyetine de sahiptirler.
Tane Masura (Masura Bilyalar) - Can Bilya

Tane Masura Bilyalar silindirik şekildedirler. Tane Masura Bilyalar dayanıklı sertliğe sahip olmasıyla birlikte çok iyi yüzey hassasiyetine de sahiptirler. Tane Masuraları sürtünmenin, ezilmenin, kırılmanın ve eğrilme gibi istenmeyen montaj aşamalarında kullanılır.  Tane Masuranın mukavemeti (dayanıklılık) durumu çok iyidir. Tane Masura Pim malzeme cinsi 100 CR6 olarak geçmektedir. Ayrıca isteğe göre üretilen çeşitler arasında Paslanmaz Çelik, Düşük Karbonlu Çelik ve Titanyum gibi malzemelerden de üretilebilmektedir.

Masura Bilya Ürünlerinin uç kısımları iki çeşit olarak ayrılmaktadır. Bunlardan bir tanesi uç kısımları radüslü olan diğer çeşidi ise uç kısmı düz/pahlı olanıdır.  Özel ölçü masura pim ihtiyaçlarınıza karşılık özel masura üretilebilmektedir. Tane masura ürünlerini ve çeşitlerini firmamız stoklarında devamlı bulunmaktadır. Müşterilerimize sürekli tane masura ve masura çeşitlerinin kalitesine özen göstermekteyiz. Ürünlerimizde Çelik Masura ve Tane Masura ölçü ve çeşitlerini alt taraftaki tablodan bulabilirsiniz. Listede olmayan tane masura ürünlerimiz için iletişim kısmından irtibat kurabilir ve satış personellerimizden destek alabilirsiniz.

Tane Bilya ve Tane Masura ürünlerimiz yüksek ölçü hassasiyeti ve yüksek yüzey kalitesine sahip ürünlerdir. Tüm Tane Misket ve Masura Bilya çeşitlerimizin kalitesinin sorumluğu müşterilerimize teslim edene kadar değil teslim ettikten sonra da kullanıldıkları yerde de devam eder. Tane Bilye ve Masura Bilya ürünlerinin teknik detay özellikleri kesinlikle önemsenmeli ve uygun ürün seçilmelidir.

Tane Masura Ölçüleri ve Tane Masura Kataloğu İçin Aşağıdaki Fotoğrafa Tıklayabilirsiniz

Tane Masura